Obchodní podmínky

Provozovatel Berfis pizza s.r.o. (dále jen provozovatel)

Spisová značka: C 96774/KSBR vedená u Krajského soudu v Brně Den zápisu: 7. prosinec 2016
Sídlo: Štefánikova 123/63, Ponava, 612 00 Brno
: 05613655
DIČ: CZ05613655

 

Předmět činnosti

Předmětem činnosti je výroba a následný rozvoz hotových jídel a potravinářského zboží do obydlených částí měst a blízkého okolí.

 

Otevírací doba a rozvoz

Provozovna má otevírací dobu uvedenou v sekci "Kontakt". Telefonické a on-line objednávky se přijímají dle provozní doby uvedené na těchto stránkách, případně s možností požádat o dovoz ve zvolenou dobu(pokud je tato možnost k dispozici, ukáže se Vám při výběru možnosti dodání objednávky). Provozovatel si vyhrazuje právo stanovit individuální výši minimální objednávky na ... ,-Kč a právo nerozvážet do některých oblastí. Lokality, do kterých rozvážíme, naleznete včetně cen v sekci "Ceny rozvozu".

 

Platební podmínky

Za produkty a služby je možno platit kurýrovi v hotovosti nebo stravenkami. V případě uskutečnění objednávky na www.brnopizza.cz, je možno platit i předem a to použitím nasbíraných kreditů. Zákazník je povinen ihned přepočítat vrácené peníze. Na pozdější reklamace nelze brát zřetel. Kurýr (doručující zboží) u sebe z bezpečnostních důvodů nevozí velké částky  v hotovosti. Prosíme, připravte si drobné nebo předem nahlaste, že budete platit vyšší bankovkou. Veškeré platby jsou prováděny v české měně (CZK). Všechny ceny našich produktů jsou uváděny včetně DPH.

 

Produkty

Nabízené produkty nebo zboží mohou být dočasně vyprodány. V těchto případech Vám bude nabídnuta alternativa.  Alkoholické nápoje neprodáváme osobám mladším osmnácti let(viz. níže "Prodej alkoholu").

 

Akce, speciální nabídky, slevy

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv akci, speciální nabídku nebo slevu a to bez možnosti jakékoliv finanční nebo jiné náhrady, zejména při objednání prostřednictvím smluvních partnerů. Platba kredity a sbíraní věrnostních odměn-kreditů je popsána v sekci "Návod a věrnostní systém".

 

Doručení objednávek

Cílem je doručení objednaných produktů a zboží v co nejkratší době. Doba dodání je od 45 minut do 120 minut. V případě, že nastanou situace, které přímo ovlivní zpoždění dodávky (dopravní komplikace, nehoda, zhoršené povětrnostní vlivy atd.), může dojít k opoždění objednávky. V tomto případě podá pracovník příjmu objednávek informace o čase dodání. Za zpoždění, či nedodání zaviněné třetí osobou (krádež, výpadek energií, přerušení dodávky vody atd.), nemůže provozovatel nést odpovědnost, a proto toto není důvodem oprávněné reklamace. Veškeré provedené objednávky jsou závazné a kupující je povinen za objednané zboží zaplatit celkovou cenu.

 

Reklamace

Provozovatel doporučuje na místě zkontrolovat, jestli doručené zboží souhlasí s objednávkou. Pokud je cokoliv v nepořádku, je zapotřebí neprodleně zavolat na zveřejněný kontaktní telefon uvedený v objednávkovém systému. Pokud nebyly dodrženy obchodní podmínky naší firmy, či kvalita jídla, bude nabídnuta výměna zboží. Nové zboží bude dodáno v co nejkratším termínu. Zboží lze reklamovat pouze v den, kdy bylo zakoupeno. Na reklamované objednávky z předchozích dní nelze brát zřetel.

 

Prodej alkoholu

Za účelem omezení dostupnosti alkoholických nápojů a tabákových výrobků osobám mladším 18 let jsou stanovena následující pravidla:

 

1. Při dodávce zboží, která obsahuje alkoholické nápoje nebo tabákové výrobky, prostřednictvím kurýra provozovatele, bude zásilka předána Kupujícímu pouze, že tato osoba je starší 18 let. Kurýr provozovatele má právo po Kupujícím požadovat předložení dokladu totožnosti a zkontrolovat údaj o věku Kupujícího (např. OP nebo jiným dokladem). V opačném případě se považuje kupní smlouva za zrušenou a zboží kurýr provozovatele Kupujícímu nepředá.

 

2. Při dodání zboží formou osobního odběru se Kupující zavazuje prokázat na požádání Prodávajícímu, že je osobou starší 18 let. V opačném případě se považuje kupní smlouva za zrušenou a zboží se vrátí Prodávajícímu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací